Počasí Dnes °C
Odbor územního plánování a stavebního řádu
Úvodní stránka > Krajský úřad > Odbor územního plánování a stavebního řádu > Konzultační dny odboru podpory projektů řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ)
Konzultační dny odboru podpory projektů řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ)

Konzultační dny odboru podpory projektů řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ)

13. 9. 2017

Dne 27. 9. 2017 se uskuteční první z konzultačních dnů odboru podpory projektů řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v Liberci v budově Okresní správy sociálního zabezpečení.

Konzultace jsou určeny oprávněným žadatelům, zájemcům o dotaci z OPZ. Naším cílem je bezplatně poskytnout zájemcům informace o plánovaných/vyhlášených výzvách, případně individuálně konzultovat projektové záměry či nápady v jejich lokalitě, a to v rámci osobního jednání, bez nutnosti kvůli informacím cestovat. Naši projektoví manažeři vyjdou zájemcům o konzultace maximálně vstříc, konkrétní téma a struktura konzultace budou přizpůsobeny jednotlivým konzultujícím na základě vyplněného formuláře aktuálních potřeb. Bez uvedení očekávaného tématu konzultace nebude možné konzultaci uskutečnit.

Formulář aktuálních potřeb i přihlašovací on-line formulář jsou dostupné na stránkách jednotlivých konzultačních dnů:

V každém dni může proběhnout až 7 konzultací. Za každou organizaci provést registraci pouze 1 osoba, na samotnou konzultaci je po dohodě možné dorazit ve větším počtu.

Další konzultační dny budou následovat v krajských městech Plzeňského, Jihočeského, Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Kontakty:

  • Ing. Lukáš Krátký, lukas.kratky@mpsv.cz, +420 778 543 804 (konzultační dny v Liberci, Hradci Králové a Pardubicích)

Bc. Žitná (Dědková) Markéta
marketa.zitna@kraj-lbc.cz
485226324 / 739541624

rss

Zpracovávám...